Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru, které přesně zapadnou do Vašehointeriéru a přinesou do Vašeho domu či bytu radost a pořádek. Tojsou vestavěné skříně nabízené firmou K-interier Heřmanův Městecs.r.o.

Skříně na míru

Většina domácností se často setkává s problémem, jak efektivně azároveň přehledně uložit věci vč. věcí méně často používaných.Jedním z nejlepších řešení jsou vestavěné skříně s posuvnýmidveřmi. Vestavěná skříň se vyrábí vždy na míru ato podle Vašich individuálních potřeb. Tím je umožněno dokonalévyužití každé skuliny třeba i u podlahy nebo u stropu. Používámekvalitní kování na posuvné dveře. Systém posuvných (případněotočných či skládacích) dveří umožňuje s plynulou lehkostízpřístupnit celou část úložného prostoru a díky použití širokéškály doplňků k vestavěným skříním navíc získáte idokonalý přehled o uložených věcech. Naše široká nabídka materiálůvám umožní sladit skříň i s ostatním vybavením ve Vašem bytě. Nebonaopak můžete ze skříně udělat dominantní prvek místnosti. Záležíjen na Vašich potřebách, požadavcích na rozložení skříně
a úložných prostor.

Jak objednat vestavěnou skříň?

Nejprve je důležité popřemýšlet, jaké věci budete ve skříniuskladňovat a jak často používané tyto věci budou. Na trhu je mnohodoplňků a produktů, které přístupnost věcí usnadní.
Při rozhodování o tom, jak má vaše skříň vypadat a jaké má být jejívnitřní členění využijte návštěvy naší vzorkové prodejny,kde můžete vybrat
i vhodné dveře, které se budou hodit do vašeho interiéru. Máte tedydostatek času a informací k tomu, abyste si vybrali ideálníkombinaci ceny, účelnosti a designu. Po vyplnění jednoduchéhoformuláře nám můžete odeslat Váš požadavek a my Vám vypracujeme apošleme přesnou cenovou kalkulaci. V případě, že si nebudete jistise správným návrhem, kontaktujte nás a my vám vše ohledněvestavěných skříní ochotně a odborně vysvětlíme.

Návštěva technika zdarma

Nabízíme Vám návštěvu našeho technika, který s Vámi proberezvažovanou skříň, na základě bohatých zkušeností Vám poradí vhodnářešení, vytvoří nákres skříně a kalkulaci. To všezdarma! Bude mít rovněž k dispozici vzorky materiálů, zekterých je možné skříň zhotovit a můžete tedy vzorky sladit sestávajícím nábytkem, podlahou či dveřmi.

Realizace vestavěné skříně

Na osobní schůzce, která se uskuteční v naší vzorkové prodejně v Heřmanově Městci nebo přinávštěvě technika, s vámi probereme veškeré detaily a možnostirealizace Vaší nové vestavěné skříně. Bude-li se Vám naše nabídkazamlouvat, sepíšeme smlouvu o dílo, ve které bude specifikovánacelá zakázka, konečná (neměnná) cena a termín dodání. Vámi vybranávestavěná skříň Vám bude namontována a předána nejpozději do 6týdnů od podepsání smlouvy a uhrazení zálohy ve výši 70% z cenydíla. Zbylou část ceny zakázky uhradíte buďto bankovním převodemnebo na místě v hotovosti při montáži vestavěné skříně našimiodbornými techniky. Na veškeré vyrobené vestavěné skříně jeposkytnuta prodloužená záruka 7 let.

Cena vestavěné skříně

Kalkulace vestavěné skříně zahrnuje:

 • výrobu skříně včetně všech dílčích materiálů a doplňků
 • dopravu skříně – je-li realizace dle mapy okruhu působnosti
 • montáž vestavěné skříně
 • DPH – pro bytové potřeby ve výši 15%. Pro firmy je DPH navestavěné skříně ve výši 21%

Jaké vestavěné skříně zhotovujeme

 • rohové skříně
 • prosklené skříně
 • šatní skříně
 • vestavěné skříně do obývacího pokoje
 • skříně do předsíně
 • vestavěné skříně pro děti a do dětského pokoje
 • prosklené dveře (Lacobel) vč. mnoha vzorů
 • šatny na míru a šatní systémy a vybavení
 • skříně do ložnice

 


Pokud budete chtít žaluzie od nás s montáží, doporučujeme nechat samotné zaměření na našem technikovi. V případě dodávky žaluzií s montáží je samotné zaměření zdarma a není Vám účtováno.
Ano můžeme. Montáž žaluzií však musí provádět odborně způsobilá firma.
Bohužel ne. Žaluzie musí mít jiné rozměry než máte na Vašich stávajících oknech.
Běžný termín dodání je 2-4 týdny od složení zálohy.