Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru, které přesně zapadnou do Vašehointeriéru a přinesou do Vašeho domu či bytu radost a pořádek. Tojsou vestavěné skříně nabízené firmou K-interier Heřmanův Městecs.r.o.

Skříně na míru

Většina domácností se často setkává s problémem, jak efektivně azároveň přehledně uložit věci vč. věcí méně často používaných.Jedním z nejlepších řešení jsou vestavěné skříně s posuvnýmidveřmi. Vestavěná skříň se vyrábí vždy na míru ato podle Vašich individuálních potřeb. Tím je umožněno dokonalévyužití každé skuliny třeba i u podlahy nebo u stropu. Používámekvalitní kování na posuvné dveře. Systém posuvných (případněotočných či skládacích) dveří umožňuje s plynulou lehkostízpřístupnit celou část úložného prostoru a díky použití širokéškály doplňků k vestavěným skříním navíc získáte idokonalý přehled o uložených věcech. Naše široká nabídka materiálůvám umožní sladit skříň i s ostatním vybavením ve Vašem bytě. Nebonaopak můžete ze skříně udělat dominantní prvek místnosti. Záležíjen na Vašich potřebách, požadavcích na rozložení skříně
a úložných prostor.

Jak objednat vestavěnou skříň?

Nejprve je důležité popřemýšlet, jaké věci budete ve skříniuskladňovat a jak často používané tyto věci budou. Na trhu je mnohodoplňků a produktů, které přístupnost věcí usnadní.
Při rozhodování o tom, jak má vaše skříň vypadat a jaké má být jejívnitřní členění využijte návštěvy naší vzorkové prodejny,kde můžete vybrat
i vhodné dveře, které se budou hodit do vašeho interiéru. Máte tedydostatek času a informací k tomu, abyste si vybrali ideálníkombinaci ceny, účelnosti a designu. Po vyplnění jednoduchéhoformuláře nám můžete odeslat Váš požadavek a my Vám vypracujeme apošleme přesnou cenovou kalkulaci. V případě, že si nebudete jistise správným návrhem, kontaktujte nás a my vám vše ohledněvestavěných skříní ochotně a odborně vysvětlíme.

Návštěva technika zdarma

Nabízíme Vám návštěvu našeho technika, který s Vámi proberezvažovanou skříň, na základě bohatých zkušeností Vám poradí vhodnářešení, vytvoří nákres skříně a kalkulaci. To všezdarma! Bude mít rovněž k dispozici vzorky materiálů, zekterých je možné skříň zhotovit a můžete tedy vzorky sladit sestávajícím nábytkem, podlahou či dveřmi.

Realizace vestavěné skříně

Na osobní schůzce, která se uskuteční v naší vzorkové prodejně v Heřmanově Městci nebo přinávštěvě technika, s vámi probereme veškeré detaily a možnostirealizace Vaší nové vestavěné skříně. Bude-li se Vám naše nabídkazamlouvat, sepíšeme smlouvu o dílo, ve které bude specifikovánacelá zakázka, konečná (neměnná) cena a termín dodání. Vámi vybranávestavěná skříň Vám bude namontována a předána nejpozději do 6týdnů od podepsání smlouvy a uhrazení zálohy ve výši 70% z cenydíla. Zbylou část ceny zakázky uhradíte buďto bankovním převodemnebo na místě v hotovosti při montáži vestavěné skříně našimiodbornými techniky. Na veškeré vyrobené vestavěné skříně jeposkytnuta prodloužená záruka 7 let.

Cena vestavěné skříně

Kalkulace vestavěné skříně zahrnuje:

 • výrobu skříně včetně všech dílčích materiálů a doplňků
 • dopravu skříně – je-li realizace dle mapy okruhu působnosti
 • montáž vestavěné skříně
 • DPH – pro bytové potřeby ve výši 15%. Pro firmy je DPH navestavěné skříně ve výši 21%

Jaké vestavěné skříně zhotovujeme

 • rohové skříně
 • prosklené skříně
 • šatní skříně
 • vestavěné skříně do obývacího pokoje
 • skříně do předsíně
 • vestavěné skříně pro děti a do dětského pokoje
 • prosklené dveře (Lacobel) vč. mnoha vzorů
 • šatny na míru a šatní systémy a vybavení
 • skříně do ložnice

 


U každé zakázky máme individuálně nastavené množstevní slevy. Z tohoto důvodu doporučujeme nejdříve poslat Vaši poptávku, na kterou Vám rádi vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku, kde bude případná sleva vyčíslena.
Domluvte si s námi osobní schůzku v naší vzorkové prodejně. Pokud budete mít nabídku ve stejné kvalitě jako jsou námi dodávané výrobky a předložíte nám ji k nahlédnutí, pokusíme se navrhnout levnější řešení ve stejné kvalitě.
:o) Ne, bohužel podle slevy se nedá poznat, kdo má lepší ceny. Naše okno může mít nižší základní cenu před slevou než má konkurenční firma. Doporučujeme, aby jste si nechala vypracovat cenovou nabídku, kde pro Vás bude jistě rozhodující konečná cena. Nezapomeňte však na porovnání kvality nabízených oken jako např. původ, certifikáty, odbornost montáže, záruka a servis.
Naše firma je zapojena do programu „Zelená úsporám“ na podporu ekologického bydlení.
List symbol Bezplatné posouzení Vašeho nároku
List symbol Kompletaci dokumenů pro SFŽP
List symbol Dodávku a odbornou montáž oken

Kontakty

Čáslavská 228
Heřmanův Městec 538 03
Máte dotaz? Volejte
776 340 567
Zeptejte se nás
info@kinterier.cz