Dnešní podoba a kvalita podlahových krytin z PVC daleko předčila PVC jak je známe z minulosti, a proto vybíráte-li podlahu a vaše hlavní požadavky jsou nenáročný úklid a jednoduchá pokládka? PVC podlahy (měkčené PVC) jsou v současné době jednou z nejžádanějších hladkých podlahovin, právě pro tyto dvě hlavní přednosti.

Dále je nutné zmínit, že například oproti laminátovým plovoucím podlahám, je PVC podlaha výrazně teplejší a tišší. Minimální kročejový hluk přivítají zejména sousedi pod vámi v panelákových bytech či majitelé domácích mazlíčků s drápky. PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé. Na výběr jsou světlé nebo tmavé PVC podlahy, formáty v podobě dlažby, dokonalé imitace skutečných přírodních materiálů. PVC podlaha se vyrábí v rolích o šířce - 2 m, 3 m, 4 m, popřípadě 5 m. Při navrhování PVC podlahy do místnosti, se spárořez materiálu uzpůsobí tak, aby se minimalizoval odpad a v místnostech nevznikal spoj. Po pokládce PVC podlahy vám tak vznikne jednolitý povrch, který je nenáročný na úklid a vypadá precizně.

Výhody a vlastnosti
  • PVC podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek.
  • tlumí kročejový zvuk
  • snadná pokládka
  • mimořádná odolnost
  • snadná údržba
  • množství dekorů
https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/11/kolecko-zelene-74x74.png

Nabízíme PVC podlahy těchto značek

logo-gerflor 
https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/11/kolecko-zelene-74x74.png
Vybrali jste podlahu jinde a nenašli jste ji mezi námi nabízenými značkami? Neváhejte nás poptat, většinou jsme schopni Vám zajistit a namontovat podlahové krytiny i od jiných dodavatelů.

Akce a slevy

Nenechte si ujít naše mimořádné sezónní slevy na sortiment nebo služby...

Akce a slevy