https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/11/plise-hero-img-1920x210.jpg

Moderní - elegantní - variabilní - praktické. Díky těmto vlastnostem si získávají u zákazníků čím dál větší oblibu. Používání záclon v dnešní době ustupuje a pro ty, kteří chtějí jednou roletou nahradit záclony i závěsy zároveň, je plisé tou nejlepší volbou. Stačí zvolit variantu "Combined" nebo "Double" a vybrat dvě tkaniny z naší nabídky, která obsahuje velmi průsvitné, částečně průsvitné i zcela neprůsvitné textilie.

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg
Úspory energie

V porovnání s jinými druhy vnitřní stínicí techniky jsou úspory energie v případě použití rolet plisé nesrovnatelně vyšší. Roleta přiléhá přímo na sklo a teplo/ zima hůře pronikají do místnosti. V zimě tak šetříte náklady za topení, v létě za klimatizaci. Pro ještě lepší vlastnosti nabízíme speciální termoizolační tkaniny.

Variabilita

Dopadá slunce pouze na spodní část okna? V případě běžných rolet musíte stáhnout celou roletu. Plisé však můžete používat na libovolnou část okna. Kdykoliv vybíráte vhodné stínění, řešíte otázku, zda zvolit více nebo méně stínicí tkaninu. Častěji využíváme méně stínicí textilie (pro zajištění soukromí, lehké přistínění se zachováním dostatku světla v místnosti), když se ale chceme dívat na televizi, pracovat na počítači nebo spát po noční směně, je najednou potřeba větší zastínění nebo zatemnění místnosti. Protože plisé může kombinovat dvě látky, vyřešíte všechny funkce v jedné roletě.

Snadná montáž

Plisé snadno připevníte vruty do rámu okna. Pokud nechcete nebo nemůžete zasahovat do rámu, nabízíme Vám speciální držáky pro montáž bez vrtání. U obou způsobů montáže můžete plisé z okna kdykoliv snadno sejmout, což oceníte především při čištění oken.

Snadné, rychlé a bezpečné ovládání

Plisé se ovládá tahem pomocí madel, při umístění rolet ve výšce se dodává ovladací tyč.

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg
Barevnost profilů

Rolety plisé se připevňují přímo na okna, proto je důležitá možnost sladění barev rámu okna a profilů roletky. V naší nabídce naleznete základní barevnost i imitace dřeva - pro každé okno nabízíme vhodné řešení.

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg
Kombinace dvou látek

Základní provedení rolet plisé - STANDARD - obsahuje dva profily s madly, mezi kterými je vedena jedna látka dle výběru zákazníka. Díky dalším variantám výrobku však plisé neplní pouze funkci rolet. S možností kombinovat dvě látky na jednom výrobku jsou plisé velmi variabilní a zastoupí i funkci záclon.

Systém COMBINED - obě látky mají společný prostřední profil, systém DOUBLE - dvě samostatné roletky, každou ovládáte zvlášť. U obou systémů vybíráte dvě látky z naší nabídky. Většinou se jedná o látku s řidší strukturou nebo světlou barvou (plní funkci záclony a ochrany soukromí) a o látku tmavou až blackoutovou, která plně ochrání před slunečním zářením.

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg
Umístění, vyměření, způsob montáže

Jedna z prvních otázek, kterou je potřeba při pořizování plisé vyřešit, je umístění rolet. Od toho se následně odvíjí způsob vyměření a montáže. Plisé se obvykle umisťují přímo na okno, a to do rámu okna (plisé je mezi zasklívacími lištami a rozměr souhlasí s rozměrem skla) nebo na rám okna (rozměr plisé na výšku odpovídá výšce okenního rámu, na šířku Plisé přesahuje šířku skla).
Držáky rolet se na čtyřech místech připevní vždy dvěma vruty. Zákazníci však často nemohou nebo nechtějí zasahovat do rámu oken, proto pro rolety plisé nabízíme speciální držáky pro připevnění bez vrtání, a to pro oba způsoby umístění plisé (do rámu/ na rám okna). Držáky se na čtyřech místech zaháknou za rám okna a roleta se na ně připevní.
Ať už se zákazníci rozhodnou pro jakýkoliv způsob připevnění plisé, jedno zůstává společné: Roletky je možné vždy velmi snadno sundat, což zákazníci ocení především při mytí oken.

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg
Plisé pro střešní okna

Díky svým výborným termoizolačním vlastnostem se rolety plisé často používají do střešních oken. Aby nedocházelo k prověšování látky, používáme pro roletky do střešních oken lanka, která plisé zpevňují. Také Plisé pro střešní okna lze připevnit všemi výše uvedenými způsoby (do rámu okna/ na rám okna/ bez vrtání).

Nově v nabídce: střešní systém s vodícími lištami, které roletce dodávají elegantní vzhled, snižují průsvitnost na stranách plisé a zamezují prověšování plisé. Dostupná barevnost vodících lišt: bílá RAL 9016, béžová RAL 1014, hnědá RAL 8028, stříbrná eloxovaná a borovice.

Nabídka textilií a další informace
https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg

Nechte se inspirovat!

Akce a slevy

Nenechte si ujít naše mimořádné sezónní slevy na sortiment nebo služby...

Akce a slevy