Představení společnosti

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/video-perex-hp-1-176x96.png

Společnost K-interier Heřmanův Městec s.r.o. je maloobchodní a velkoobchodní firma působící ve stavebnictví.

Společnost K–interier Heřmanův Městec s.r.o. působí ve stavebnictví v oboru dodávek a montáží oken, dveří, obložkových zárubní a ostatních stavebně otvorových prvků. Dále Vám naše firma může nabídnout vestavěné skříně na míru a podlahy. Umíme toho ale mnohem víc :o)

Klára Kučerová, Zdeněk Kučera

zakladatelé společnosti

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/o-spolecnosti-258x279.png

Produkty

V našem sortimentu najdete dveře interiérové i vchodové, okna plastová z profilového systému TROCAL – profine GmbH – International Profile Group – v současné době celosvětově největší výrobce. Dále nabízíme okna hliníková, dřevěná v EURO profilu, garážová vrata, stínící techniku (i pro střešní okna VELUX) a další příslušenství.

Filosofie

Nabízíme odbornou konzultaci, kdy se společně pokusíme nalézt nejvhodnější řešení, které Vám mnohdy ušetří nejen peníze, ale i čas nad přemýšlením. Naším cílem je uspokojit přání každého zákazníka, a proto si Vám dovolujeme nabídnout jen ty nejkvalitnější výrobky. Budeme rádi, pokud se na nás v případě potřeby s důvěrou obrátíte.
 

Naše společnost má za sebou za 18 let existence a tisíce uskutečněných realizací. 80% našich zakázek provádíme na Vaše doporučení – doporučení spokojených zákazníků. Touto skutečností jsme velmi potěšeni.
Naše firma je zapojena do programu „Zelená úsporám“ na podporu ekologického bydlení.
List symbol Bezplatné posouzení Vašeho nároku
List symbol Kompletaci dokumenů pro SFŽP
List symbol Dodávku a odbornou montáž oken

Kontakty

Čáslavská 228
Heřmanův Městec 538 03
Máte dotaz? Volejte
776 340 567
Zeptejte se nás
info@kinterier.cz