Představení společnosti

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/video-perex-hp-1-176x96.png

Společnost K-interier Heřmanův Městec s.r.o. je maloobchodní a velkoobchodní firma působící ve stavebnictví.

Společnost K–interier Heřmanův Městec s.r.o. působí ve stavebnictví v oboru dodávek a montáží oken, dveří, obložkových zárubní a ostatních stavebně otvorových prvků. Dále Vám naše firma může nabídnout vestavěné skříně na míru a podlahy. Umíme toho ale mnohem víc :o)

Klára Kučerová, Zdeněk Kučera

zakladatelé společnosti

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/o-spolecnosti-258x279.png

Produkty

V našem sortimentu najdete dveře interiérové i vchodové, okna plastová z profilového systému TROCAL – profine GmbH – International Profile Group – v současné době celosvětově největší výrobce. Dále nabízíme okna hliníková, dřevěná v EURO profilu, garážová vrata, stínící techniku (i pro střešní okna VELUX) a další příslušenství.

Filosofie

Nabízíme odbornou konzultaci, kdy se společně pokusíme nalézt nejvhodnější řešení, které Vám mnohdy ušetří nejen peníze, ale i čas nad přemýšlením. Naším cílem je uspokojit přání každého zákazníka, a proto si Vám dovolujeme nabídnout jen ty nejkvalitnější výrobky. Budeme rádi, pokud se na nás v případě potřeby s důvěrou obrátíte.
 

Naše společnost má za sebou za 20 let existence a tisíce uskutečněných realizací. 80% našich zakázek provádíme na Vaše doporučení – doporučení spokojených zákazníků. Touto skutečností jsme velmi potěšeni.