https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/11/rolety-den-noc-hero-img-1920x210.jpg

Ačkoliv jsou roletožaluzie výrobci stále prezentovány jako horká novinka v oblasti stínění, jedná se o výrobek, který většina zákazníků již dávno zná. Oblíbené jsou především pro svou variabilitu. Funkčností se podobají žaluziím, jedná se však o vysoce dekorativní designový výrobek. Překrýváním textilních pruhů si zákazník může určit, zda má roletožaluzie plnit funkci jen estetickou, nebo má zastínit místnost. V naší nabídce naleznete dokonce i látky zcela zatemňující.

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg

Elegantní mechanika je dostupná ve čtyřech barevných odstínech a před uvedením do výroby byla testována 10 let životního cyklu.

Oproti konkurenčním výrobkům není látka na trubce nalepena, ale zasunuta do speciální drážky trubky. Díky tomuto systému se maximálně snižuje riziko křivého návinu a třepení krajů látky. Navíc systém umožňuje velmi snadnou výměnu látky samotným zákazníkem.

I nejmenší rozměry rolet Classic se vyrábí na profilovaných trubkách, které se díky zpevnění neprohýbají.

Další informace
  • Kovové držáky se smaltovanou povrchovou úpravou s UV filtrem - vysoká pevnost, odolnost a stálobarevnost. Krytky z nylonu (lepší vlastnosti než PVC).
  • Průměr trubek od 32 mm.
  • Usazení rolety do nosičů systémem "click-clack" bez potřeby jakýchkoliv nástrojů.
  • Barevnost nosičů a příslušenství: bílá, krémová, šedá, černá.
  • Možná motorizace: motor s lithiovou dobíjecí baterií (dobíjení probíhá podobně jako v případě mobilního telefonu) s dálkovým ovládáním (1-kanálové, 15-kanálové) nebo motor 230V (roleta se zadním montážním profilem).
  • Původ komponentů: Velká Británie.
  • Původ tkanin: Německo, Nizozemí.
https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg
Ukázka z nabídky textilií

Kompletní nabídka textilií pro roletožaluzie Classic Den-Noc obsahuje 89 tkanin a můžete si je prohlédnout v naší vzorkové prodejně v Heřmanově Městci.

Nabídka textilií a další informace
https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg

Nechte se inspirovat!

Akce a slevy

Nenechte si ujít naše mimořádné sezónní slevy na sortiment nebo služby...

Akce a slevy