Technické detaily dveře Gebrich

Dveřní výplně DTD

Standardní a stále vyhledávanou výplní dveří je papírovávoština, a to zejména kvůli nižším pořizovacím nákladům. Pro většípevnost křídla, menší riziko prohybu a celkovou „bytelnost“ dnesjiž někteří zákazníci volí výplně z dřevotřísky, a to buď děrovanénebo plné. Takové dveře jsou potom o poznání těžší než dveře svoštinou, ale samozřejmě lépe odolají případným nárazům cizímitělesy apod.

voština – rám ze smrkových masivních hranolů.Voština je vlepena mezi masivní rám. U pantů a zámku je rám zpevněndalším masivním hranolem. Tato výplň je v ceně všech řaddveří.

dutinková (děrovaná) dřevotříska – zdvojenýsmrkový masivní rám. Dutinková neboli odlehčená dřevotříska jevhodná pro plné hladké dveře (pouze model A1).Nedoporučuje se pro prosklené a kazetové dveře z důvodu uchycenískla a rámečku. Tato výplň je za příplatek 300,-Kč.

plná dřevotříska – zdvojený smrkový masivní rám.Plná dřevotříska se vyznačuje vysokou pevností a odolnosti protiproražení. Vhodná jak pro plné tak i pro prosklené a kazetové dveře(model A2 – A14). Tato výplň je za příplatek500,- Kč.

Voština Dutinková dřevotříska (DTD) Plná dřevotříska (DTD)
Voština Dutinková dřevotříska (DTD) Plná dřevotříska (DTD)

 

 

Obložkové zárubně

Obložkové zárubně zvýrazní krásu Vašich nových dveří. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajícím dekorům dveří. Zárubně se osazují až po dokončení stavebních otvorů, tedy po zhotovení omítek, malby, obkladů a po položení podlahové krytiny včetně plovoucích podlah, dřevěných podlah a koberců. Je ale nutné, aby s obložkovou zárubní bylo počítáno již v průběhu projektu či hrubé stavby, protože musí být připraveny stavební otvory pro osazení těchto zárubní.

V akčním kompletu dveří a obložky je obložková zárubeň profilu č.1 do síly zdi 15 cm
( u jiných rozměrů či provedení bude účtován příplatek).

Zárubeň

 

Obklad kovové zárubně

Tento typ zárubně se použije na stávající kovovou zárubeň a tím se během okamžiku a bez bourání a prachu změní vzhled vašeho interiéru. Před výrobou je nutno s našimi odborníky konzultovat typ původní kovové zárubně a vhodnost použití našeho obkladového systému. K tomuto systému se vyrábí dveře o atypických rozměrech.

V akčním kompletu dveří a obložky je za obklad kovové zárubně účtován příplatek 900,- Kč za komplet.
( u jiných rozměrů či provedení bude účtován příplatek).

Zárubeň