https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/11/pouzdra-jap-hero-img1-1755x207.jpg

Přehled

Stavební pouzdra do zděné příčky a do sádrokartonu.

Stavební pouzdra J.A.P. jsou vyráběna ve dvou variantách - do zděné příčky a do sádrokartonu. Nejběžnějším typem stavebního pouzdra je jednoduché stavební pouzdro STANDARD, které je určené pro posuvné dveře jednokřídlé. Do interiérů si pak můžete pořídit zasouvací dveře i ve dvoukřídlém provedení, pro které je určeno stavební pouzdro KOMFORT.

Co umí stavební pouzdro?

Stavební pozdra jsou elegatním řešením posuvného otevírání dveří. Jejich hlavní výhodou je to, že šetří místo, protože otevřené posuvné dveřní křídlo nikde nepřekáží. Stavební pouzdro nahrazuje část příčky a zároveň chrání zasunuté dveřní křídlo uvnitř. Dále maximálně usnadňuje manipulaci s dveřním křídlem, nepotřebuje práh (je bezbariérové) a schová jak jednokřídlé, tak i dvoukřídlé dveře různé šířky a výšky. Naše stavební pouzdra unesou jak dřevěné nebo prosklené dveře, tak i celoskleněné dveře. Základem pro posuvný systém je stavební pouzdro pro zasouvací dveře

Pro realizaci je třeba:

Stavební pouzdro J.A.P. pro zasouvací dveře (kvalitní pouzdro je vždy již od výrobce vybaveno vším, co budete pro jeho správné zabudování potřebovat). Posuvné dveře (zasouvat do pouzdra se mohou jak dveře dýhované, tak foliované, plné, částečně prosklené i celoskleněné).

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg

Fotogalerie - stavební pouzdra JAP

Akce a slevy

Nenechte si ujít naše mimořádné sezónní slevy na sortiment nebo služby...

Akce a slevy