Plastová okna

Okna jsou vyráběna z prvomateriálu a potvrzujeme, že veškeré systémy TROCAL mají původ ve Spolkové Republice Německo.

Plastová okna

EURO okna

Výhody materiálu - dřevo je přírodní a ekologický materiál (obnovitelný zdroj). Dřevo je tepelný izolant za přijatelnou cenu.

EURO okna

ALU okna

Řada hliníkových profilů pro okna a dveře s tepelnou izolací. Montážní hloubka systému 65/75 mm.

ALU okna

V naší vzorkové prodejně v Heřmanově Městci Vám nabízíme prvotřídní plastová okna s hladkým, lesklým povrchem, s neobyčejně vysokou životností. Tato plastová okna disponují vynikajícími statickými vlastnosti, vyspělou technikou, jsou odolná vůči světelným, povětrnostním a mechanickým vlivům, zdravotně nezávadná, snadno udržovatelná a osazena vysoce kvalitním celoobvodovým kováním Roto.

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg

Okna otevírají prostory

Okna vytváří atmo­sféru a zároveň jsou také klíčem k našemu soukromí. Musí nejenom bez­vadně fungovat, ale musí také pokud možno dobře vypadat. Okna navíc vytváří vzhled každé místnosti v domě a kupujeme si je na desetiletí.

Proto se vyplatí věnovat zvláštní pozornost kvalitě provedení a okenní technice. Okna dnes mohou nabídnout daleko více, než pouze otevření a uzavření - mohou přispět k vyššímu komfortu a lepšímu zabezpečení Vašeho bydlení včetně úspory energetických nákladů.

https://kinterier.animatec.cz/wp-content/uploads/2019/10/kolecko-74x74.jpg

Okenní profil je základ

Rozhodnutí, které učiníte dnes, představuje nadčasovou investici. Během posledních deseti let došlo k neuvěřitelnému posunu v technologiích i v objektivních měřitelných parametrech. Například náš unikátní profil 88 MD má prostup tepla při plném vyztužení Uf bezkonkurenčních 0,95 W/m²K.

Tuto hodnotu lze ještě snížit až na úroveň pro pasivní domy – Uf = 0,78 W/m²K. Rovněž izolace proti hluku činí při osazení standardním trojsklem vynikajících Rw=35 dB. Statické předpoklady přitom dovolují projektovat okna a dveře až na výšku podlaží.

Akce a slevy

Nenechte si ujít naše mimořádné sezónní slevy na sortiment nebo služby...

Akce a slevy