Okenní kování

KOVÁNÍ - Roto NT - Okna, která přispívají k vyššímu komfortu, lepšímu zabezpečení a atraktivnějšímu vzhledu Vašeho domova.

Okno může mít podstatně lepší užitné vlastnosti, než si myslíte. Co všechno musí garantovat okenní kování? Kování je zodpovědné za všechny funkce okna: otevírání, sklápění, uzavření a také za ovládání dalších funkcí závislých na vybavenosti okna. Okno bez kování by byl pevný rám se zasklenou plochou. Jednotlivé díly okenního kování jsou naopak produktem nejmodernější tech­niky - v malém formátu.

Roto: Značka kvality vynálezce oteví­ravě sklopného kování.

Okenní kování

Jedním z prvních, kdo se intenzivně zabýval technikou stavebního kování, byl Wilhelm Frank, zakladatel firmy Roto. Díky prvnímu průmyslově vyrobenému otevíravě sklopnému kování se stal v roce 1935 průkopníkem v této oblasti. Dnes je firma Roto známá inovační, kom­fortní, bezpečnostní a designově orien­tovanou technologií oken a svým v celém světě nejvíce prodávaným oteví­ravě sklopným kováním.

Pouze bezpečný domov vytváří pocit bezpečí.

Kování Roto NT již v základní verzi dis­ponuje vysokou mírou bezpečnosti a tím zajišťuje lepší ochranu proti poku­sům o vloupání. Roto NT má systematicky integrovanou základní bezpečnost. Ať se jedná o balkónové dveře nebo o okna z plastu či dřeva - ROTO NT nabízí již v základní verzi vysokou míru základní bezpečnosti: na spodní hraně křídla je uchycen hřibový čep, který vytváří v kombinaci se sklopným uzávěrem tvarový spoj. Výsledek:již od začátku lepší ochrana proti pokusům vypáčení.

PROMYŠLENÁ INOVACE KOVÁNÍ ROTO NT

Systém otevíravě sklopného kování Roto NT s sebou do Evropy přinesl novou kovací techniku. Snadné otevření, sklopení a uzavření okenních křídel pouze jednou rukou je dnes samozřejmostí a výhody otevíravě sklopného kování nachází v celém světě stále větší ohlas. Kování Roto NT se řadí k nejúspěšnějším systémům otevíravě sklopného kování protože:

  • Kování Roto NT je synonymem inovace. Jedině díky vývoji si je totiž možné udržet na trhu vedoucí roli.
  • Kování Roto NT patří k prvnímu kování se sériově integrovanou pojistkou proti chybné obsluze a zároveň k prvnímu kování s povrchovou úpravou matně stříbrného vzhledu s označením Roto Sil,díky které je kování Roto NT dodnes nezaměnitelné. Tato galvanická úprava chrání kování desetiletí před korozí.

Okenní kování

 

Okenní kliky

Pro ovládání oken a balkonových dveří dodáváme hliníkové okenní kliky.

mosaz matnámosaz lesklášedohnědástřední bronzbronzryze bílá
Mosaz matnáMosaz leskláŠedohnědáStřední bronzBronzRyze bílá
přírodní stříbrnánová stříbrnátitan matná   
Přírodní stříbrnáNová stříbrnáTitan matná   
 
 

Akce a slevy

Nenechte si ujít naše mimořádné sezónní slevy na sortiment nebo služby...

Akce a slevy