Žaluzie nebo rolety?

Žaluzie nebo rolety?

Žaluzie nebo rolety❓ Co se na oknech zrovna nosí a co bude praktické teď i za 10 let? Dobrou zprávou je, že obojí už vám nabídne jak praktičnost, tak designovou tečku vašeho interiéru. Přijďte se k nám poradit, inspirovat a omrknout, jaké materiály a způsoby provedení jsou dnes možné. Jaké jsou nejpraktičtější i nejkrásnější pro…

Potřebujete protihlukové dveře?

Potřebujete protihlukové dveře? Hodí se všude tam, kde jsou větší nároky na soukromí a klid – například ložnice, dětské pokoje či pracovny. U komerčních prostor pak kanceláře, školní učebny, nemocniční či hotelové pokoje (jejich použití dokonce ukládají normy). Další informace a jak jsme schopni vám pomoci najdete v článku ZDE.

Stylové rolety

Sluníčko nám ještě nějakou chvíli snad vydrží, nicméně kvalitní a stylové rolety se vám budou hodit i v zimě – ochrání pěkně vaše soukromí a ozdobí interiér 😉 Na fotce rolety z naší realizace. ? Líbí?

Levé nebo pravé dveře?

Jak poznám LEVÉ a PRAVÉ dveře? Stačí se postavit tak, abych viděl panty, když jsou dveře zavřené. Pokud vidím panty na levé straně, jsou dveře levé. Pokud jsou panty na pravé straně, jsou dveře pravé. Pokud ještě dveře nemáte, musíte zapojit svoji fantazii a postavit se před dveře tak, abyste je otevírali směrem k sobě….